pirmdiena, 2015. gada 2. marts

Salst!

Klientam dārziņā salstot! Esot aukstas rokas un visādi citādi slikti.
Mani ieteikumi kurināt vairāk vai patrenkāt klientu ātrāk, netiek ņemti vērā! Saņemu ieteikumu iegādāties apakškrekliņu, lai nav tikai kleitā! (Šo klientu es tiešām neprotu ģērbt - viņai salst daudz vairāk kā citiem). Un tieši krekliņu, jo bodijās nevar labi pārbaudīt bikšu saturu.
Lepnu, sparīgu gaitu dodos uz bodi uzpirkt krekliņus. Ha - tajā cenu grupā, ko atļautos, visiem ir tikai lielas, spīdīgas plastmasas apdrukas pa visu vēderu un krūtīm! Kas tā par veļu!? Protams, par lielām naudiņām ir labu labā. Nācu mājās, parakājos "gan jau noderēs"kaudzē.
Lūk donori:
 Piecpadsmit minūtes darba un, lūk, rezultāts:
No trim divi, jo tikai nogriezta un atšūta maliņa ir par īsu, turklāt oriģināli (donori) jau tāpat ir par īsu, un vēl turklāt dubultā maliņa jauki "ieķeras" zeķubiksēs un neļauj visam izslīdēt :)
Smuki, bez sviedrētājapdrukām un "par brīvu" :)

4 komentāri:

 1. Vareni :):)
  Nez kādēļ tērēji laiku un gāji uz veikalu?
  Laikam izstaigāties gribējās :D:D:D

  AtbildētDzēst
 2. Es ar bieži brīnos, ko tik veikalā nepārdod ķipa priekš bērniem. Ja tā padomā, tad pašiem ražotājiem laikam bērnu nav, jo nav priekštats, kas kurā vecumā piemērots velkams un ir vajadzīgs. :)
  Forša ideja. ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tieši tā - jo reizēm vajadzīgo mantu ar uguni nevar sameklēt. Turklāt manējas lielas savam vecumam, tad nu nevar atrast vecumam un augumam ko piemērotu...

   Dzēst
 3. Prieks ka pēc pastaigas izdevās tomēr atrisināt sildīšanas problēmu, mans salīgais ir ticis pie vestes, arī salst dārziņā, un piekurināt nevarot, jo padomju ēkai milzu logi tieši vēja ceļā, aber skraidelēt šams neprotas :D

  AtbildētDzēst